Jak naprawdę wygląda Las Vegas? Sprawdziliśmy!

Jak naprawdę wygląda Las Vegas? Sprawdziliśmy!

Odkąd sięgam pamięcią podróże były moją pasją. W ciągu ostatnich 14 lat odwiedziłam 40 krajów, z czego większość w Azji i Ameryce Południowej. W USA byłam do tej pory pięć razy, odwiedziłam tam m.in. Oregon, Wyoming i Nowy Meksyk, ale jeszcze nigdy nie udało mi się zajrzeć do Nevady i znanego na cały świat miasta grzechu.

W tym roku jednak wspólnie z grupą przyjaciół postanowiliśmy zorganizować podróż do USA ze szczególnym uwzględnieniem Las Vegas Boulevard, ponieważ wszyscy chcieliśmy sprawdzić czy szczęście nam sprzyja w co najmniej jednym z nevadzkich kasyn. Zacznę od tego, że kasyna w Nevadzie są rzeczywiście tak imponujące jak przedstawiają je opisy w internecie: ociekające bogactwem, pełne automatów, stolików do gry i innych niesamowitych atrakcji. Możemy tu znaleźć perfekcyjnie odwzorowaną wieżę Eiffla, fontanny w kasynie Bellagio, rollercoastery, zoo, cyrk itp.

Największą jednak atrakcją tego miejsca są kasyna. My zajrzeliśmy do Orleans, MGM Grand i Sam’s Town, ale tylko w tym pierwszym mi się poszczęściło. Dzięki trafieniu jackpota w Double Diamond zgarnęłam blisko 10 tysięcy dolarów, niestety w blackjacku już mi się nie poszczęściło. Od tej pory jestem wierną miłośniczką maszyn slotowych i bardzo często gram w nie przez internet, chociażby w serwisie AdmiralSpot.

Mam nadzieję wrócić jeszcze kiedyś do Las Vegas, tamtejsze domy rozrywki są doprawdy niesamowite. Ale za to biorąc udział w grze za pośrednictwem sieci mam do wykorzystania atrakcyjne bonusy kasynowe, na przykład bonus za rejestrację.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *