Donald Trump vs. e-hazard w USA

Donald Trump vs. e-hazard w USA

Po tym jak Trump został wybrany nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych, wszyscy Amerykanie zastanawiają się jak będzie wyglądać przyszłość kasyn internetowych funkcjonujących w Stanach. Od dawna wiadomo, że nowy prezydent jest pasjonatem hazardu, sam miał kiedyś kilka kasyn, m.in. słynne Trump Plaza czy Trump Taj Mahal, które jednak w końcu upadły i przestały istnieć. Czy to jednak oznacza, że Amerykanie nie muszą się martwić zdelegalizowaniem hazardu w sieci?

Kasyna internetowe i stacjonarne nigdy nie miały ze sobą po drodze, stanowiły dla siebie konkurencję – z pewnością rozwój e-hazardu przyczynił się do bankructwa niejednego kasyna naziemnego. I chociaż Trump sam chciał kilka lat wcześniej uruchomić kasyno online, podczas kampanii wyborczej to właśnie z jego partii podnosiły się głosy, żeby wprowadzić zakaz e-hazardu we wszystkich stanach.

Obecnie możliwość gry online na pieniądze dopuszczają zaledwie 3 stany: Daleware, Nevada i New Jersey. Fani internetowej ruletki mają nadzieję, że prezydent przeciwstawi się próbom wprowadzenia zakazu e-hazardu, do tego też nakłania go New Jersey Legislature. Co w tej sytuacji zrobi Trump? Jaka przyszłość czeka hazard internetowy w Ameryce? Okaże się niedługo…

Całe szczęście większość kasyn internetowych działa spoza krajów, w których zakazano hazardu internetowego. W związku z tym, jeżeli jesteś pasjonatem blackjacka, ruletki lub jakiejkolwiek innej gry hazardowej, w której chciałbyś wziąć udział za pośrednictwem sieci, masz taką szansę. Kliknij tutaj i baw się dobrze!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *