Polecane książki i filmy hazardowe

Polecane książki i filmy hazardowe

Gra w kasynie jest, jak wiadomo jednym z najprostszych sposobów na zdobycie fortuny; to między innymi dlatego cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. To jednak wcale nie oznacza, że do gry w ruletkę, bakarata, sic bo czy kości nie potrzebujemy żadnych umiejętności. Choć gry hazardowe są częściowo oparte na przypadkowości, o wygranej lub przegranej nie decyduje tylko przypadek.

Jeżeli dopiero zacząłeś przygodę z grą hazardową, najpierw zapoznaj się z podstawami: slangiem, zasadami gry etc. – informacje te nietrudno znaleźć w internecie, m.in. na forach dyskusyjnych. Jeżeli jednak masz już konkretne doświadczenie z hazardem i poszukujesz podpowiedzi ciekawych taktyk gry, powinieneś sięgnąć po szeroki wybór dostępnych książek. Możemy polecić zwłaszcza takie tytuły jak „Poker Wisdom of a Champion” Doyle’a Brunsona, „The Poker Office” Tylera Nalsa i „The Poker Mindset” M. Hilgera.

Gra hazardowa bywa też czasem motywem przewodnim filmów, głównie amerykańskich, przykładem tutaj może być „The Hustler”, „Rain Man”, „The Gambler” czy „Croupier”. Z polskojęzycznych filmów natomiast warto wspomnieć na przykład słynnego „Wielkiego Szu” w reż. Sylwestra Chęcińskiego. Gry kasynowe to niezmiennie ulubione hobby większości mieszkańców naszego kraju i nie tylko, nie dziwi więc, że powstała tak duża ilość książek i filmów o tej tematyce. A jakie Wy możecie polecić?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *