Bakarat

Bakarat

Baccarat to bez wątpienia jedna z popularniejszych gier, jakie można znaleźć w kasynach. Na pewno większość z Was zna ją z filmów, jako że w tę grę lubił grać agent 007. To również gra preferowana przez stałych bywalców salonów gier, ponieważ jest równie opłacalna, co ryzykowna. Pomijając nieczęsto trafiającego się remisa w baccaracie możliwe są tylko dwa wyniki: przegrana albo wygrana. Wygrana zależy od szczęścia.

Ogromną zaletą bakaratu są proste zasady: gracz i krupier losują 2 karty z talii, po czym dodają ich wartości – ta osoba, która osiągnie wyższy wynik, wygrywa. W bakaracie, tak samo jak w przypadku oczka, nie mają znaczenia figury i kolory, najważniejsza jest punktacja przyporządkowana kartom. Przykładowo 2 i 3 są warte 5, a 4 i 6 dają 0.

W zależności od wariantu baccaratu, na który się zdecydujemy, jest czasem możliwość wyciągnięcia jeszcze jednej karty. Prawdopodobieństwo zwycięstwa w baccaracie wynosi aż 50% i co interesujące, gracz może obstawić wygraną krupiera. Dla niektórych to właśnie obstawianie ewentualnego zwycięzcy, a nie karciana rozgrywka, jest najciekawsze w baccaracie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *